Nasze wspaniałe Pielęgniarki zostały wyróżnione „𝐋𝐚𝐮𝐫𝗲𝗺 𝐁𝐎𝐈𝐏𝐢𝐏”

10 maja odbyła się IX Regionalna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych połączona z obchodami Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych.
W tym dniu, dwie Nasze wspaniałe Pielęgniarki zostały wyróżnione „𝐋𝐚𝐮𝐫𝗲𝗺 𝐁𝐎𝐈𝐏𝐢𝐏”
𝗚𝗿𝗮𝘁𝘂𝗹𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆!
𝗣𝗮𝗻𝗶 𝗕𝗮𝗿𝗯𝗮𝗿𝗮 Bogdał
Na co dzień pracująca na Oddziale Pulmonologiczno Onkologiczny z Chemioterapią jako specjalista Pielęgniarka z 37 letnim stażem.
O Pani Basi na co dzień pracownicy jak i pacjenci mówią:
„Pani Basia to uosobienie dobra spokoju i życzliwości w stosunku do drugiego człowieka, jej empatia, szacunek, zrozumienie i opanowanie sprawia, że pacjenci czują się komfortowo w tych trudnych dla nich chwilach, ale przede wszystkim mają wsparcie i nadzieję na lepsze jutro”
𝗣𝗮𝗻𝗶 𝗔𝗻𝗻𝗮 Pridaczin
Przepracowała w centrum 40 lat. Zawsze cechowała ją wzorowa postawa i etyczne podejście do pacjenta i pracy. Przez 35 lata pełniła funkcję pielęgniarki oddziałowej na Oddziale Chorób Wewnętrznych. Zawsze stwarzała bardzo dobrą atmosferę w oddziale, wspierała swój personel. Jako oddziałowa była osobą sprawiedliwą i życzliwą.
Dziękujemy za cierpliwość, zrozumienie i niezachwianą wiarę w ludzi. Niech każdy dzień przynosi Wam radość i spełnienie.