POKOJE HOTELOWE

Informujemy, iż w sąsiedztwie głównej bramy wjazdowej do Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej funkcjonuje obiekt Apartamenty Bystra, świadczący usługi hotelarskie w zakresie wynajmu pokoi. Obiekt dysponuje kilkunastoma dwu-, trzy- i czteroosobowymi, komfortowo wyposażonymi apartamentami o wysokim standardzie oraz dodatkowymi udogodnieniami i atrakcjami takimi jak sauna fińska, siłownia, inhalatorium propolisowe, tężnia solankowa.

Recepcja obiektu czynna jest od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem świąt) w godzinach od 7:00 do 14:30; telefon do recepcji (33) 4991 921, kom. 795 991 921. Rezerwacji pobytu można dokonywać bezpośrednio w obiekcie lub telefonicznie w godzinach pracy recepcji oraz całodobowo za pośrednictwem strony internetowej obiektu www.apartamentybystra.pl. Tam też znajdą Państwo pełną ofertę i szczegółową prezentację obiektu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej oraz towarzyszącej przede wszystkim rodziny i znajomych naszych pacjentów, ale również wszystkie inne osoby, które poszukują miejsca do spokojnego wypoczynku w komfortowych warunkach. Zapraszamy do Bystrej! Zapraszamy w Beskidy!